'Ära anna mulle prügi': Shearer kommenteeris 34 miljonit naela maksvat Liverpooli mängijat

LONDON, INGLISMAA – 02. JAANUAR: Mängu kohtunik Anthony Taylor näitab 2. jaanuaril 2022 Inglismaal Londonis Stamford Bridge

Foto autor James Williamson – AMA/Getty Images

Alan Shearer on edasi öelnud 2. päeva matš telekanalil BBC One (22.50, 3. jaanuar 2022) et Liverpooli ründaja Sadio Mane oleks pidanud Chelsea vastu Cesar Azpilicuetaga seotud intsidendi eest minema saatma.

Liverpool mängis välja a 2-2 viik Chelseaga võõrsil Premier League'is Stamford Bridge'il.

313 ingel number kaksikleek

Mane lõi punaste ühe värava.

Poole hooaja hooaja meeskond ja auhinnad | HITC Sevens jõulupakkumine

BridTV 7493 poolhooaja meeskond ja auhinnad | HITC Seitsmeste jõulupakkumine 930141 930141 keskus 13872

Siiski on tugevaid ettepanekuid et 34 miljonit naela ( BBC Sport ) Senegali koondise ründaja oleks pidanud minema kohe esimesel minutil minema.

Juba kuue sekundi pärast püüdis senegallane juhtkäega kinni Chelsea kaitsja Azpilicueta.

Mane sai ainult kollase kaardi.

Sadio Mane vs Cesar Azpilicueta juhtum

Newcastle Unitedi legend ja MOTD ekspert Shearer usub, et 29-aastasele ründajale oleks tulnud näidata punast kaarti.

Shearer ütles edasi MOTD2 : Jah, punane, terve päev, iga päev peaks olema. Mind ei huvita, kas see on kuue sekundi, kuue minuti või 60 minuti pärast, see on punane kaart.

404 ingel number armastus

Ära anna mulle seda prügi, et ta silmad on pallil. Sellel ei ole mingit vahet.

LONDON, INGLISMAA – 02. JAANUAR: Jordan Henderson, Ibrahima Konate, Fabinho ja Sadio Mane Liverpoolist hüppavad vastu seina, kui Mason Mount of Chelsea sooritab 2. jaanuaril 2022 Stamford Bridge

Foto autor Shaun Botterill / Getty Images

5:55 tähendus

Õnnelik

Meie arvates oli Mane'il õnn, et talle intsidendi eest punast kaarti ei näidatud.

Arvame, et Senegali rahvusvahelise ründaja oleks tulnud vallandada.

Mane püüdis Azpilicueta selgelt näkku.

Kas kohtunik oli leebe, sest see oli kõigest kuue sekundi pärast?

Tõenäoliselt.

Oleks võinud olla hoopis teistsugune mäng, kui Liverpool oleks vaid ühe minuti pärast langenud 10 meheni.

Teistes uudistes Paul Merson suhtub 24 miljoni naela maksva Arsenali mängija suhtes tõrjuvalt