Jamie Carragher saadab Philippe Coutinho Aston Villa väljapanekule ühesõnalise reaktsiooni

BIRMINGHAM, INGLISMAA – 9. VEEBRUAR: Philippe Coutinho Aston Villast tähistab oma esimese värava löömist Premier League

Foto autor Alex Livesey – Danehouse/Getty Images

Philippe Coutinho tegi suurepärase esituse, kui Aston Villa viigistas kolmapäeva õhtul Leeds Unitediga 3:3, mis tõi kaasa Jamie Carragheri kiituse.

Dan James lõi Leedsi avalöögi, kuid pärast seda sai esimene poolaeg Coutinho esituse.

Brasiilia staar Coutinho pööras ja tulistas Matty Cashi tsenderdust suurepärase löögi, andes Illan Meslierile mingit võimalust.

ingel number neli

Suurepärane pööre ja täpne sööt võimaldas seejärel Coutinhol sättida Jacob Ramsey, kes suutis Villa 2:1 juhtima viia.

Coutinho lõi esimesel poolajal värava ja andis kaks resultatiivset söötu, kui mängis taas Ramsey väravasse ning ta lõi Meslierist mööda.

2022. aasta jaanuarikuu Euroopa VEELIKIMAD ülekanded

BridTV 8213 WEIRDEST Euroopa jaanuar 2022 Ülekanded 950781 950781 keskus 13872

Villa nägi pärast seda aga vaeva, James viigistas enne poolaega, suutis kuidagi Tyrone Mingsist üle hüpata.

Diego Llorente viis seejärel Leedsi tasemele, rabeledes koju pärast seda, kui Villa ei suutnud Pascal Struijki pealöögiga hakkama saada.

Draama jätkus Ezri Konsa punase kaardiga, kuid Leeds ei suutnud pingelises mängus võitjat leida.

Leedsi tagasitulek oli suurim lugu, kuid Coutinho pimestas, näidates täpselt, miks Steven Gerrard ta jaanuaris Villasse tõi.

Coutinho eksis pärast Liverpoolist lahkumist Barcelonasse, kuna ei suutnud Camp Noul nelja aasta jooksul oma hinnasilti täita.

BIRMINGHAM, INGLISMAA – 15. JAANUAR: Aston Villa mänedžer Steven Gerrard suhtleb Philippe Coutinhoga Aston Villast pärast 15. jaanuaril 2022 Inglismaal Birminghamis Villa Parkis peetud Premier League

Foto autor Shaun Botterill / Getty Images

Gerrard teab hästi, et on Liverpoolis koos mänginud, ja näib, et teab täpselt, kuidas mängujuhti kasutada.

See on nüüd kaks väravat ja kaks resultatiivset söötu Villa eest vaid kolmel kohtumisel, kusjuures jaanuarikuine laenukott tasub end kõigile ära.

Coutinho endine Liverpooli meeskonnakaaslane Jamie Carragher on nüüd pakkunud oma reaktsiooni ja säutsus pärast tema esitust Leedsi vastu lihtsalt 'vau'.

Tõenäoliselt tunnevad seda ka Villa fännid. Coutinho lepingu sõlmimine oli risk pärast tema viimaste aastate võitlusi, kuid tundub, et ta on uuesti sündinud mängija.

808 numeroloogia tähendus

Täies lennus Coutinho on Premier League'i staar ja praegu tundub, et temast on pärast pikki aastaid kestnud pettumust taas saamas 'vau' mängija.

Seda sisu ei saanud laadida BIRMINGHAM, INGLISMAA – 9. VEEBRUAR: Philippe Coutinho Aston Villast juhib palli 09. veebruaril 2022 Inglismaal Birminghamis Villa Parkis toimuval Premier League

Foto Malcolm Couzens / Getty Images

Teistes uudistes 'Täielik poolkaitsja': Newcastle leidis just 27 miljoni naelase Shelvey versiooniuuenduse