Haletsusväärne otsus: treener on jahmunud Man City 4:0 võidumängus juhtunust

NORWICH, INGLISMAA – 12. VEEBRUAR: Norwichi linnapealik Dean Smith Premier League

Foto Stephen Pond / Getty Images

Norwich City mänedžer Dean Smith kritiseeris Andre Marrineri otsust määrata eile õhtul Manchester Cityle hiline penalti. 4-0 kaotus Carrow Roadil.

Ajakirjandusele rääkides Pink Uni ametliku YouTube'i kanali kaudu , ei avaldanud Premier League'i treenerile muljet kohtuniku otsus anda Manchesteri hiiglastele 90. minutil löögile.

Vahetusmängija Liam Delap võitis mängu hilisel poolel penalti, mille lõpuks realiseeris Raheem Sterling, et saada öösel oma kübaratriki, kuid Norwichi mänedžer Smith oli City kasuks otsustanud.

Tulemus jätab Kanaarid väljalangemistsooni, nii Watfordil kui ka Burnleyl on mängud käes Norwichi üle, kelle City mängis sel hooajal taas pargist välja.

7 kõigi aegade parimat Premier League'i keskkaitsjat

BridTV 8022 7 kõigi aegade parimat Premier League'i keskkaitsjat 946045 946045 tsenter 13872

Tõepoolest, kuigi penalti oli pehme, jäi Smith näpuga näitama Marrineri otsust anda Cityle punktilöök, kusjuures Norwichi boss väitis, et PGMOLi peadirektor Mike Riley annab Premier League'i ametnikule streigi.

Smith vastas küsimusele City penalti kohta Norwichi vastu: see pole kunagi penalti ja ma ütlesin Andre Marrinerile pärast seda, kui see oli haletsusväärne otsus. Tõenäoliselt märgitakse see Mike Riley statistikakalendris, kuid see pole kunagi karistus.

Smithil on õigus Norwichi vastu hilinenud City penalti kahtluse alla seada

Manchester City

Kuigi mäng lõppes 90. minutil, oli kohtuniku ebatavaline otsus anda Cityle pehme penalti, kui Norwich ootas lõpuvilet.

Kuigi värav jääb meelde vaid Sterlingi kübaratriki kindlustamisel, toob penalti määramise otsus taas esile Premier League'i kohtunikutöö tegelikud probleemid, kusjuures aastate jooksul on selgelt näha kvaliteedi langust.

Teistes uudistes 'Ausalt, ma olen väsinud': 15 miljoni naela West Hami sihtmärk on kõrini enda kohta kuulujutte kuulmisest