Kuus jalgpalliajaloo kiiremat kübaratrikki

Endised Bournemouthi, Southamptoni ja Doncaster Roversi mängijad kuuluvad kõigi aegade kõige kiiremate kübaratrikkide hulka, nagu ka praegused Liverpooli ja Swansea staarid.

Liverpool Sadio Mane omab Premier League'i kiireima kübaratriki rekordit

Sõna ‘kübaratrikk’ tekkis esmakordselt 1858. aastal, kui inglise kriketimängija H. H. Stephenson võttis kolm väravat kolme järjestikuse sünnitusega. Tema saavutuse hindamiseks korraldasid fännid Stephensoni jaoks kollektsiooni ja kogutud raha eest ostsid talle mütsi. Ja nii sündis kübaratrikk.

0 tähendus piiblis

Rohkem kui poolteist sajandit ja kübaratrikkide fraasi kasutatakse selliste positiivsete saavutuste trio kirjeldamiseks nagu jäähoki, noolemäng, pokker ja muidugi ka jalgpall. Guinnessi rekordite raamat tunnistab Alex Torr'i 70 sekundit kestnud kübaratriki ametlikult mängu ajaloo kiireimana, kuid arvestades, et see löödi pühapäevase liiga tasemel, heidame pilgu käputäiele kiiremini löödud kübaratrikkidele profimängus.

Kiireim jalgpalliliiga müts

James Hayter - Bournemouth tähistab pärast kolmanda värava löömist James Hayter lõi 2 minuti ja 30 sekundiga 3 väravat

Miks oleksite rumal järgmisel hooajal Keldi maha kanda

Jalgpalliliiga (või EFL) ajaloo kiireima kübaratriki tiitel kuulub James Hayterile. 38-aastane ründaja, kes mängib endiselt, ehkki Inglise jalgpalli seitsmendas astmes, veetis 19 aastat jalgpalliliigas mängides Bournemouthi, Doncaster Roversi ja Yeovil Towniga. Tema kiire kübaratrikk tuli tema esimese klubi Bournemouthiga.

Hayterit tutvustati asendajana, kui kellale oli jäänud vaid kuus minutit, mis andis kübaratriki vaid 2 minuti ja 20 sekundiga, kui Cherries Wrexhami vastu kodus võitis 6: 0. Kolme streigiga nägi Hayter üle Jimmy Scartti rekordi, mis oli püsinud enam kui 50 aastat, kuigi mõned väidavad endiselt, et Scarti väravate trio löödi vähem kui ametlikult registreeritud 2 minuti ja 30 sekundi jooksul.

Kiireim rahvusvaheline mütsitrikk

Geoff Hurst on ainus mees, kes on meeste maailmakarika finaalis kübaratriki löönud, kuid ta ei löönud kindlasti kõige kiiremini. Abdul-Hamid Bassiouny võtab selle mantli, võrku tehes kolm korda vaid ühe minuti ja 57 sekundi jooksul. Mõnevõrra irooniliselt võitis endine Zamaleki ründaja Egiptuse eest 13 korki, kuid ei löönud skoori ühes teises mängus.

number 69 tähendus

Kiireim Meistrite liiga Hat-Trick

Bafetimbi Gomis Kiiremini kui Messi: Bafetimbi Gomis lõi Meistrite liiga kiireima kübaratriki

Võib-olla räägib see teile midagi Meistrite liiga konkurentsitasemest või võib-olla on lihtsalt asjaolu, et mänge on olnud vähem, et kiireim Meistrite liiga kübaratrikk on tunduvalt aeglasem kui peaaegu kõigi teiste võistluste rekord. Swansea City ründaja Bafetimbi Gomis omab Euroopa mainekaima klubivõistluse rekordit, olles Lyoni Zagrebi vastu vaid 7 minutiga (poolaja mõlemal poolel) kübaratriki tabanud.

Kiireim Premier League Hat-Trick

Premier League'i ajaloo kiireim kübaratrikk peaks teie meelest värske olema, olles tulnud alles paar aastat tagasi, nüüdseks Liverpooli, kuid seejärel Southamptoni Sadio Mane'i viisakalt. Senegali laia mees purustas absoluutselt eelmise rekordi, mis oli Robbie Fowleri käes, skoorides sensatsioonilise 2 minuti ja 56 sekundi pikkuse kübaratriki vaese Aston Villa meeskonna vastu.

Kiireim mütsitrikk Suurbritannia jalgpallis

Professionaalsel tasandil lõi Briti mängu pika ajaloo kiireima kübaratriki varalahkunud Tommy Ross. Viljakas siseründaja, kes osutus Ross County, Peterborough United, York City, Wigan Athletic jaoks, ja kottis oma kiire väravakolmiku oma parimas lummuses Rossi maakonnas. Kolm väravat tulid Nairni maakonna vastu vaid 1 minut ja 30 sekundit.

Kiireim professionaalne mütsitrikk

Magnus Arvidsson Rootsi väravakütt Magnus Arvidsson

Profimängu ajaloo kiireima kübaratriki, edestades Tommy Rossi terve sekundiga, lõi aga Magnus Arvidsson. Pensionärist Rootsi ründaja mängis käputäie riikide tippude poolel, võites isegi rahvuskoondise paar mütsi. Tema parima saavutuse sai IFK Hässleholm 1995. aastal, kui ta lõi BolSi vastu ühe minuti ja 29 sekundiga kübaratriki.

Teiste uudiste kohaselt võib Daniel Levy anda Spursile võtme Matt Doherty - Meie vaate - lõpuks avamiseks